B2B Bayi Yönetim Sistemi


Sürekli değişim gösteren otomotiv yedek parça sektörünün olmazsa olmazı olan Bayi Yönetim Sistemleri, toptan ürün satan firmalar için büyük önem arz etmekte. İş süreçlerinin büyük kısmında müşteri ve satıcı firma arasında tampon olarak görev yapan B2B Bayi Yönetim Sistemlerimiz iki taraf içinde büyük kolaylık, fayda ve çözüm sağlamaya devam etmekte. B2B (Business To Business) sistemleri üzerinden tüm müşterilerinize kolaylıkla alışveriş ve ödeme imkanı sağlayıp telefon trafiğine kesin olarak çözümlersiniz. Her müşterinizin sadece tek ürün için olsa dahi arayıp fiyat sorgulama yapması, ödeme ve ya iade aşamalarında tekrar tarafınıza ulaşıp işlemleri ile ilgilenmenizi istemesi bile çok büyük bir zaman kaybı yaşatır. Oluşacak telefon trafiği, telefonu karşılayacak personelin her telefona yetişebilmesi gereksiz bir iş yoğunluğuna sebep olacaktır. Müşteriniz işlemleri B2B sayesinde kendi yapsın sizler de zamandan tasarruf edip bayi ağınızı ya da ürün gamınızı arttırın.

 

Sistem üzerinde stok sorgulama, online ödeme, iade yönetimi, fiyat teklifi, cari hesaplar, tüm fatura bilgileri ve tahsilatlarının dökümü, kampanyadaki tüm ürünleriniz yada duyurularınızı tüm bayilerinizle aynı anda paylaşıp tüm iş süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Bayi bazlı fiyat politikası, bayi bazlı ödeme modeli oluşturup müşterileriniz ile farklı çalışma prensipleri uygulayabilirsiniz. 


Teknolojinin ve internetin sunmuş olduğu avantajlar ile milyonlarca kişiye kısa sürede ulaşabilme imkânı, 
bayi ağlarınızın genişleyip daha büyük yelpazelere açılmanıza da olanak sağlamaktadır. Yüce Yazılım Bayi Yönetim Sistemi sağladığı olanaklar çerçevesinde bayi ağınız oldukça genişletebilir sisteme sınırsız bayi girişi yapabilirsiniz. Kullanıdığınız Erp sistemi ile tam entegrasyon sağlayıp güncellemelerini kısa süreli aralıklarla uygulayan entegrasyonumuz sayesinde tüm bilgileriniz güncel kalmaktadır. Tüm bankalar (Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Yapıkredi Bankası, TEB, Finans Bankası, Deniz Bankası İng Bankası,Vakıf Bankası, Bank Asya, KuveytTürk Bankası) ile entegre 'Online Ödeme' sistemi ile tahsilat süreçlerinizi hızlandırabilir, dilerseniz tahsilat sistemlerine başvurup Payu, Paynet, İyzico, Moka Entegrasyonları ile ödeme sayfanızı oluşturabiliriz. Bayilerinize özel şifreleme yaparak farklı bilgisayarlardan yapılmaya çalışılan tüm girişleri üst düzey güvenlikle ürettiğimiz sistemimiz sayesinde engelliyoruz. Yüce Yazılım'ın gelişmiş ve güçlü veritabanı sayesinde bilgilerinizi her zaman güvende tutuyoruz.
Bilgisayar, tablet, telefonlar (Android, Ios) da çalışabilen Bayi Yönetim Sistemi responsive olarak kodlanmıştır. Dolayısı ile satış temsilcileriniz seyahatte iken telefondan Bayi Yönetim Sistemini açıp müşterilere fiyat konusunda yardımcı olabilir, müşteri ziyaretlerinde kendi kullanıcısı ile müşteri adına siparişler oluşturup ödemesini telefon ya da tabletten de alabilir. 

Gelişen teknolojiyle birlikte sürekli yenilenen projelerimizde Yüce Yazılım ailesi olarak tüm 
ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayalım. Uzman yazılım ekibi, satış sonrası destek ekibi ile hizmet vermeyi bekleyen tüm çalışanlarımız ile birlikte sizleri ailemizin bir parçası olarak görmekten kıvanç duyarız. 
 

Yorumlar (0)
Yorum Paylaş