Hakkımızda

Çözüm Odaklı ve Tecrübeli

Yüce Yazılım tamamı yerli sermaye ile oluşturulmuş bir bilişim firmasıdır. 1999 yılında Otomotiv Sektörüne hitaben geliştirdiği yazılımlarla faaliyetine başlayan Yüce Yazılım, kararlı ve daima yenilenme ruhu ile bugün adından söz ettiren bilişim şirketleri ile aynı kulvarda olmayı başarmıştır. Yüce Yazılım ekibi var olanı şekillendirmek yerine, hep yenilikçi ve kolaylaştırıcı olmayı hedeflemiştir. Başarı kaynağının müşteri memnuniyeti olduğunu benimsemek ve olumlu sonuçlarını almak, başarı grafiğimizi her geçen gün artırmıştır.
Yüce Yazılım olarak hedefimiz firmamızın kuruluş yılı olan 1999 yılından itibaren geride bıraktığımız 15 yılın gururu ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizden aldığımız memnuniyet doğrultusunda faaliyet alanlarımızı sürekli büyüterek sektörümüzde ki lider firma konumumuzu kalıcı kılmaktır.

01.

B2B

B2B Bayi Yönetim Sistemleri günümüzde birçok şirket için ulaşılması kolay, verimi yüksek, ticaret hacmi büyük bir tedarik pazarı olarak kullanılmaktadır, Dünyada ve ülkemizde bulunan bu şirketler İnternet üzerinden mal ve hizmet alımlarıyla birlikte üretimle ilgili ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürünlere kısa sürede ulaşma ve ara malların toptan satışlarını ülke sınırlarına bağlı kalmadan kolaylıkla yapabilme olanağına kavuşabilmektedirler

02.

B2C

Yüce yazılım Entegre E-Ticaret Yazılımı sayesinde veri girişi ve güncellemelerden kaynaklı zaman kaybından ve gereksiz maliyetlerinizden tamamen kurtulabilirsiniz. Yeni teknoloji yazılımı sayesinde Infinity modüllerine eklediğiniz tüm bilgileri web sitenizde gösterebilir, E-Ticaret sitenizi kategori - alternatif kodlar - uyumlu modeller - alternatif stok kartları gibi detayları panel olmadan Infinity üzerinden yapabilirsiniz.

03.

INFINITY

Yedek parça sektöründe faaliyet gösteren toptancı ve perakendeciler sizler için stoklarınızın ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz bu sebepten dolayı sektörün liderlerinden aldığımız talepler doğrultusunda Infinity yedek parça programını sadece sektörünüze özel olarak geliştirdik. Ayrıca değişen parça numaralarını, muadil parça numaralarını bunun yanında fiyatlarını da güncel ve anlık olarak içerisinde barındırmaktadır.

04.

ELEGANCE

Perakende satış yapan firmalar için hazırlanmış, E-Ticaret entegrasyonu ve güncel yedek parça fiyat listeleri ile güçlendirilmiş, Elegance Servis Programı ile entegre olarak çalışabilen, yama ve uyarlama içermeyen, birçok farklı program kullanılmasına gerek kalmadan, ihtiyaçlarınızı tek bir program üzerinden giderebilen, Yüce Yazılım Mühendislerinin 16 yıllık deneyimleriyle yazılmış, orijinal bir yedek parça programıdır