Çözüm Odaklı ve Tecrübeli

Yüce Yazılım tamamı yerli sermaye ile oluşturulmuş bir bilişim firmasıdır. 1999 yılında Otomotiv Sektörüne hitaben geliştirdiği yazılımlarla faaliyetine başlayan Yüce Yazılım, kararlı ve daima yenilenme ruhu ile bugün adından söz ettiren bilişim şirketleri ile aynı kulvarda olmayı başarmıştır. Yüce Yazılım ekibi var olanı şekillendirmek yerine, hep yenilikçi ve kolaylaştırıcı olmayı hedeflemiştir. Başarı kaynağının müşteri memnuniyeti olduğunu benimsemek ve olumlu sonuçlarını almak, başarı grafiğimizi her geçen gün artırmıştır.

Yüce Yazılım olarak hedefimiz firmamızın kuruluş yılı olan 1999 yılından itibaren geride bıraktığımız 15 yılın gururu ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizden aldığımız memnuniyet doğrultusunda faaliyet alanlarımızı sürekli büyüterek sektörümüzde ki lider firma konumumuzu kalıcı kılmaktır.

Kurumsal

Kurumsal hizmet verdiğimiz müşterilerimize üretken çözümler, karşılıklı güven, dürüstlük, özgün fikirler, uzun vadeli müşteri ilişkileri ve kusursuz hizmet sunarak müşteri memmuniyetini en üst düzeyde tutup sektörümüzde ki lider firma konumumuzu kalıcı kılmaktır.

Biz Yüce Yazılım olarak bulunduğumuz bu konumda sosyal sorumluluklarımızında bilincini koruyarak, bilimsel çalışmalarımızla Türkiye için gurur ve onur kaynağı projeler üretm Devamı...

Rekabet ve kalitenin hızla tırmandığı günümüzde ; Standartların ulusal değil global manada değerlendirilmesi lider misyonu olan firmaları da bu kaçınılmaz değişim ve gelişimin bir parçası haline getirmiştir. Biz Yüce Yazılım grup şirketleri olarak sunduğumuz hizmetlerin kalitesini sürekli artırıp, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin beklentilerinden çok daha fazlasını ortaya koymayı ve müşteri memmuniyetini en üst düzeyde tutumayı bir zorunluluk biliyoruz. İçerisinde bulunduğumuz rekabet ortamında sürekli Devamı...

Otomotiv sektöründe tanınmış ürün 90%
Güncel fiyat listeleri 80%
İşletme bilgilerinin güvenliği 100%
Satış sonrası hizmet 90%
Alternatif ürün listesi 58%