B2C (Business To Customer)

Çağımızda E-ticaret kullanımının gün geçtikçe hacim arttırdığına şahit olmaktayız. Mağaza sahipleri ve tüketiciler için büyük bir avantaj sağlayan online mağazacılık 2019 yılıyla birlikte hacmini ikiye katlamaya hazırlanıyor. Giyim, teknoloji, yedek parça, otomobil, gıda ve aklınıza gelebilecek hemen her sektörde E-perakendecilik akımı yeni bir trend olarak yoluna hızla devam edecektir.

Fiziksel mağazaların yanı sıra online mağazanın oldukça fazla avantajı bulunmakta. Daha çok kitleye ulaşmak için açılan mağaza zincirleri, onlarca çalışan, kira masrafı ve benzeri gibi harcamalar yapmadan da aynı müşteri kapasitesine sahip olmak, aynı satış hacmini yakalamak online mağazalar sayesinde oldukça kolay. Fiziksel mağazanızda sadece kendi çevrenize satış yapabiliyorken, E-Ticaret sitenizde konum farketmeksizin binlerce hatta milyonlarca tüketiciye ulaşabilecek ve müşteri yelpazenizi genişletebileceksiniz. Firmaların değişen şartları, ekonomi, gelişen teknoloji doğrultusunda geri planda kalmamak adına sektörlerde yenilikçi akımı takip etmeli ve bu yeniliklerden faydalanmalıdır.

Tüm bu gelişmeler doğrultusunda Yüce Yazılım ekibi olarak E-ticaret yazılımı konusunda müşterilerine tüm desteği sağlayarak yoluna hızla devam etmekte. Eticaret satışı yapan bir çok yazılım firmasının yanı sıra Yüce Yazılım, E-ticaret ve erp sistemi entegrasyonu sayesinde mağaza sahiplerini yormadan otomotik aktarım gerçekleştirmekte. Stok bilgileri, uyumlu araçlar listesi, oem kodlarını stok takip programınızdan çekerek sisteme veri girişi derdi olmaksızın belli aralıklarla da güncelleyerek bilgilerinizi revize eder. E-ticaretten gelen siparişler içinde yine sipariş kaydını muhasebe programınıza otomotik oluşturmak mümkün. Online ödeme konusunda tüm bankalarla entegre olabilen projelerimiz sayesinde müşterilerinize sorunsuz alışveriş süreci yaşatın. Yine alternatif olarak tahsilat için PayU, Paynet, Mokapos, İyzico gibi ödeme sistemlerinide 
projelerimizde kullanabilirsiniz. Tüm bu süreçlerin yanı sıra ürün aldığınız büyük firmaların sistemindeki stokları Web Servis hizmeti ile online mağazanıza toplu yükleyebilir ve sürekli güncel kalmasınıda sağlayabiliriz. 
İlgili ürünler için kendi fiyat politikanızı oluşturup satışa açabilirsiniz. 

Online mağazanızdan ayrı olarak Yüce Yazılım sizlere sanalpazar entegrasyon hizmetide vermekte. N11, Hepsiburada.com gibi sanalpazar ortamlarına mağaza açarak satış hacminizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.
Örneğin N11.com'da mağazanızı oluşturduktan sonra ürünlerinizi toplu olarak gönderip güncelliyoruz. Fiyat, kargo ve ödeme politiklarınızı oluşturup ürünlerinizi yayına alıyoruz. 

1996'dan günümüze süregelen E-ticaret faaliyetlerini, avantaj ve getirilerini  sizler için takip ediyor, tüm yenilikleri sizler ile paylaşıp uyguluyoruz. Sizlerde Yüce Yazılım çatısı altında online mağaza satışlarınıza başlayın. İhtiyaç duyduğunuz her anda Yüce Yazılım yanınızda.
 

Yorumlar (0)
Yorum Paylaş