Yüce Yazılım'ın hangi hizmetleri verdiğini biliyor musunuz?

Sektörün şartları ve şirketinizin ihtiyaçları ile ilgili benzersiz projeler üretiyoruz. Teknik detaylarla ilgilenmiyoruz, ancak şirketinizin standartlarını kabul ediyoruz. Size standart bir paket programı değil, sizin için uygun programları sunuyoruz. Sonuç olarak, sektörde sizi bire daha iyi anlayabilir ve hızlı çözümler üretebiliriz.

Yazılım Eğitimi, kısa bir süre içinde eğitime katılarak, zamandan tasarruf ederek işinizi mümkün olan en iyi şekilde yönetmenizi sağlar, böylece sürekli ve etkili yönetim kontrol altında. Yazılım eğitimi, şirket adresinizde çoklu eğitim şeklinde genel kullanım konularında bayilerimiz veya uzman eğitmen personelimiz tarafından yapılır. Genel kullanımdan sonra, birim bazında birebir uygulamalı eğitim verilir. Ayrıca, uzman eğitmenlerimiz tarafından gerçek kayıt girişleri ile uzmanlaşmış Proje eğitimi verilmektedir.

Yazılım danışmanlığının bir parçası olarak, tüm süreçlerinizde bir adım önde olabilmeniz için ekibimizle tüm bayilerinizi yönetmenize yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz. Danışmanlığımız ve projelerimiz işinizi daha yüksek hedeflere taşıyacaktır.

Bir program satın almak işimizi sona erdirmez, çünkü herhangi bir programın önemli bir parçası desteğidir. Telefon Destek Hizmetinin bir parçası olarak, telefon destek ekibimiz gün içinde ve çalışma saatleri dışında size en iyi çözümleri sağlayacaktır. Uzaktan Erişim Destek Hizmeti ile de sizi destekleyebiliriz, sorular ve sorunlar mümkün olan en kısa sürede belirlenir ve gerekli işlemler yapılır. Buna ek olarak, uzman ekibimiz tarafından MS SQL veritabanının kurulumu, güvenliği, oluşturulması ve yönetilmesi, SQL komutlarının raporlanması, hazırlanması, sorun giderme, bakım ve yedeklemenin sağlandığı bir veritabanı bakım destek hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca her türlü istek ve sorularınız için support@yuceyazilim.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. Sorunun yüklenmesi, genel içerik belgeleri, harici verilerin aktarılması, SQL'in kurulması ve kullanılması hakkında bilgi için web sitemizdeki Teknik Belgeler bölümüne bakabilir ve sorularınızın cevaplarını SSS bölümünden de bulabilirsiniz.

Ayrıca, Web Yazılım hizmetleri de sunmaktayız. Web yazılımı hakkında detaylı bilgi için DEMO talep edebilirsiniz.

Web sitesi: kurumsal web sitesi tasarımı, e-ticaret: çevrimiçi satış sistemi entegrasyonu : B2B, B2C ve e-ticaret gibi tüm satış sistemlerinizle bire bir entegrasyon sunuyoruz.

B2B satış sistemi (çevrimiçi bayi modülü), sosyal medya: sosyal medya pazarlaması,

Kurumsal SEO: web sayfanızı istediğiniz sıraya taşıyarak kârlılığınızı artırır.

Yüce Yazılım ailesi olarak size yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Yorumlar (0)
Yorum Paylaş