Yedek Parça Programı

Teknolojinin hayatımıza getirdiği faydalar günden güne artmakta ve işlerimize farklı yön vermektedir.Gelişen teknolojiden en iyi şekilde faydalanmanın yolu doğru teknolojiyi doğru yerde kullanmaktır.

Perakende satış yapan veya toptan satış yapan bir işletmenin olmazsa olmazı , doğru program ile çalışmaktır. Biz Yüce Yazılım ailesi olarak Yedek Parça sektörüne özel olarak geliştirmiş olduğumuz modül ile sektörün ve teknolojinin her zaman güncel halini size sunuyoruz.

Yüce Yazılım tarafından ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler 1999 yılından bu yana geliştirilmeye devam etmektedir. Infinity Yedek Parça Programı sahip olduğu özellikler, bilgi ve tecrübeleri ile diğer programlardan daima bir adım önde yer almaktadır.

Yedek parça programı şirketinize direkt veya dolaylı yoldan birçok fayda sağlar. Operasyon aşamasında daha fazla etkinlik, daha hızlı ve doğru karar verebilme ve bilgiye hızlı erişim gibi gözle görülür faydalarının yanında kurumsal imajınızın yükselişi ile müşterilerinizin memnuniyeti gibi birçok avantaj sunar.

Yedek parça programı sağladığı verimlilikle, stoklarda artma-azalma gibi maddi değişimler gözlemlenebilir iken, şeffaflık, daha fazla denetim kontrolü ve kaynaklarınızın yanlış kullanım riskinin azaltılması gibi faydalar , maddi yarar olarak geri dönecektir. İşletmeniz ve ürünleriniz hakkında daha fazla kontrol ve denetim, müşterileriniz ve tedarikçileriniz ile stratejik planlamanızı kolaylaştırmaktadır.

Infinity Yedek Parça Programı İşletmenizin ürün yönetimi, üretim planlama yönetimi, arz-talep yönetimi, satış yönetimi, satın alma yönetimi, bütçe planlama yönetimi, finans, muhasebe planlama yönetimi, servis yönetimi gibi birçok farklı özellikleri ile tedarikçinizden müşterinize kadar etkili yönetim becerisi ve kullanım kolaylığına sahiptir.

Biz Yüce Yazılım ailesi olarak 1999 yılından günümüze kadar Otomotiv sektöründe hizmet vermekte olan 5.000’i aşkın müşteriye hizmet vermiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Mutlu Ekip = Mutlu Müşteri stratejimiz ile tecrübeli kadromuzla uzun yıllar işletmenizin tüm yükünü kaldıracak projeler üretiyoruz.

Yedek Parça Programı konusunda benzersiz olan Infinity sadece sektöre özel geliştirilmiş olup sektörde kangren olmuş sorunlara çözüm olmak için özel olarak üretilmiştir. B2BB2C gibi satış sistemleri N11Sahibinden vb. Pazar yerleri ile birebir entegre olabilen Infinity saha ve satış yönetiminizi tek ekrandan kolaylıkla yapabilmenizi sağlar.

Barkod OtomasyonuDepo Yönetim SistemiEl Terminali gibi olmazsa olmaz modülleri bünyesinde barındıran Infinity ile küçük bir depodan üretim ve sevkiyat yapan bir fabrikayı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Sizde Otomotiv sektöründeyseniz ve Yedek Parçaların Üretim – Alış – Satış gibi karmaşık süreçleri ile ilgileniyorsanız mutlaka Infinity kullanmalısınız.

Yorumlar (0)
Yorum Paylaş