Ürünümüz olan Infinity’i hakkında detaylı bilginiz var mı ?

Infinity ( Sonsuzluk ) Programını sadece otomotiv endüstrisi için endüstri liderlerinden aldığımız gereksinimler doğrultusunda geliştirdik. Her modül, karşılaştığınız veya henüz karşılaşmadığınız birçok soruna çözüm içerir. Bazı örnekleri burada takip edebilirsiniz:

Infinity Yedek Parça Programı, toptancılar ve perakendeciler için B2B ve B2C modüllerinin entegrasyonu ile geliştirilmiştir. Aktarım seçeneği ile satın alımlarınızı pazara aktarma seçeneğiyle hem satın alımları hem de envanter kayıtlarını bir dakika içinde otomatik olarak yüklemenizi sağlar.

Infinity Oto Servis Programı, özel veya yetkili bir servisin tüm faaliyetlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Diğer paket programlarında bulunmayan özellikleri eski alışkanlıklarınızdan vazgeçmeden taleplerinize göre yapılacak uyarlamalarla kullanabilirsiniz. Sistemi, araç bilgilerini müşterilere sunabileceğiniz şirketinizin web sitesine entegre etmenizi sağlar.

Infinity Hasar Takip Programı, araç parçalarına şasi numarasından erişmenizi ve orijinal yedek parça fiyatlarına kolayca erişmenizi sağlar, uzmanlık ve teklif süreçlerini sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.

Infinity Rent a Car Programında araç, kredi takibi, maliyet yönetimi, kârlılık ve araç bazındaki durum raporları sayesinde servis entegrasyonu ve araç servis geçmişleri kolayca görüntülenebilir. Ayrıca, yedek parça ve iş takibi, anlık vaka değerlendirmeleri de kolayca yapılabilir.

Yorumlar (0)
Yorum Paylaş