Tesla, 2020'de Satılan Neredeyse Yarım Milyon Elektrikli Otomobil ve Özel Sesler ve Oyunlarla Dolu Son Güncelleme

Elektrikli otomobil pazarı her yıl büyüyor ve lideri Tesla. Otomobil üreticisinin tarihindeki en başarılı aylardan biri, geçtiğimiz Kasım ayında tüm markalardan toplam 499.550 elektrikli otomobilin satıldığı aydı. Ayrıca Tesla, Model 3 ve Model Y arabaları ile % 15'in üzerinde pazar payı ile açık bir şekilde bir numara konumunda. Tesla, yıllık üretimi ile Çinli BYD veya Alman Volkswagen gibi en büyük rakiplerini ikiye katladı. Satılan yarım milyon otomobil kuşkusuz büyük bir başarı ve elektromobilitenin gelişiminin kanıtıdır.

Bu haberin yanı sıra yeni yılla birlikte Tesla, güzel bir haber getirdi. Çeşitli onarım ve iyileştirmelere ek olarak, bu arabaların sahipleri, örneğin, araç içi bilgi-eğlence sisteminde oynanabilen üç yeni oyunu veya kornanın sesini değiştirme olasılığını dört gözle bekliyolar.

2020.48.26 sürüm numaralı donanım yazılımı güncellemesi, aracın harici hoparlörünü kullanarak yeni bir Boombox modu getiriyor. Alkış, dondurma kamyonunun sesi veya "tada" sesi, keçi kılıcı, yılan tıslaması, saksafon sesi gibi seslerle yoldan geçenleri ve diğer sürücüleri mutlu edebilirsiniz. Melusine uluması ya da Noel çınlaması. Ayrıca, sunulan ses efektlerini beğenmezseniz, USB aracılığıyla beş adede kadar özel ses ekleyebilirsiniz.

Diğer yeni özellikler arasında bilgi-eğlence sisteminin bir parçası olarak oynanabilen üç yeni oyun yer alıyor. The Battle of Polytopia, Cat Quest ve efsanevi Solitaire ile bekleme süresini kısaltabilirsiniz. Polytopia Savaşı, oyuncuların on beş kabileden birine komuta ettiği bir strateji oyunudur. Bu Musk'ın geçmişte defalarca bahsettiği favori başlığıdır. Buna karşılık, oyunun geliştiricileri Elon Musk adlı bir karakterin yer aldığı bir video oluşturdu. Gelecekte, oyunu diğer Tesla sahiplerine karşı çevrimiçi oynamak mümkün olacak. Cat Quest, Felingard'ın açık dünyasında geçen bir aksiyon video oyunudur. Oyuncular, kaçırılan kız kardeşini kurtarmak için dolaşan bir kediyi kontrol eder. Son olarak Solitaire, Klondike olarak da bilinen tek oyunculu bir kart oyunudur. Bu, Windows'un eski sürümlerinden bildiğiniz neredeyse efsanevi bir başlıktır. Tesla'da seviyeyi belirleyebiliyorsunuz ve bu oyunu sürüş sırasında oynayabileceğiniz tek şey elbette ki bu sürücüler için geçerli olmamalı.

Tesla'nın haberlerini beğendiniz mi? Böyle bir uygulamayı arabanızda ister misiniz?

Yorumlar (0)
Yorum Paylaş