Google Arama Motorunda 2021'de Mümkün Olduğunca Çok Kişi

Genellikle evde ve dünyada olan en temel şeyleri özetleme arzusunu getiren 2021'in sonuna yaklaşıyoruz. Küresel olarak, bu özet, her yıl YouTube Rewind'i üreten YouTube platformu tarafından 2011'den beri deneniyor, geçen yıl platformun en önemlilerini özetleyen videolar yayınlanmıştı.

Ancak, 2020'de YouTube Rewind kaldırıldı. Formatın popülaritesi kademeli olarak azalmakla kalmadı, aynı zamanda YouTube, Covid-19 pandemisi nedeniyle olumsuz haberlerle dolu zor bir yıl olduğunu ve bu nedenle tekrar özetlemenin bir anlamı olmadığını söyledi.

İzleyiciler bu biçimi kaybetmiş olsa da, Google hala en sık aranan ifadeleri içeren yılın bir özetini yayınlıyor. Şirket, 2021 için şifa temasının kazanacağını söyledi. Google, en sık aranan ifadelerin bir parçası olarak, dünyanın her yerinden insanların bir arama motoruna girdiği en sık aranan ifadeleri sunan bir video oluşturdu.

Bu yıl çoğumuz için büyük bir sınavdı ama aynı zamanda dünya toparlanmanın bir yolunu arıyordu. Bu kelimeler hem fiziksel sağlık bakımını hem de zihinsel hijyen endişelerini içerebilir. Benzer şekilde, sevilen birine saygı gösterilmesi veya bir aileye yeniden kavuşma gibi konuların arandığı konuların sayısı da arttı.Sizin bu yıl en çok aradığınız kelime hangisi, yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum Paylaş