Erimiş Parçalardan Yeni iPhone 13 Pro Tesla Model 3

Caviar, saf altından ve diğer değerli metallerden veya taşlardan sınırlı sayıda birinci sınıf elektronik ürün üretimine odaklanmasıyla bilinir. Örneğin geçmişte, saf altın ve değerli taşlardan Samsung Galaxy S20 Ultra'yı veya altın ve timsah derisinden PlayStation 5'i yarattılar. Şimdi şirket yeni bir ürün geliştirdi - erimiş bir Tesla Model 3 elektrikli arabadan yapılan iPhone 13 Pro.

Bu son ürün, Elon Musk ve Tesla elektrikli arabasına ithafen tasarlanmış ve tanıtılmıştır. iPhone 13 Pro, uygun bir şekilde Electro adını veriyor ve "kısmen" Tesla Model 3'ün gövdesinden yapıldığını belirtiyor. Telefona ek olarak, aynı zamanda erimiş bir elektrikli arabadan yapılmış bir Elon Musk büstüne de sahipti.

iPhone 13 Pro Electro titanyumdan yapılmış bir çerçeveye sahip ve arkası PVD kaplamaya sahip. Arka kısım da darbeye dayanıklı gümüş kompozit malzemeden yapılmıştır. Tesla elektrikli otomobilinin gövdesinden yapılmış ve Musk'ın portresini, Tesla logosunu ve birkaç elektrikli otomobilin ana hatlarını oyan bu kompozit malzemedir. Telefonun arka yüzünün ortasındaki bakır detay da dikkat çekiyor.

Caviar, sadece 99 adet iPhone 13 Pro Electro üretileceğini duyurdu. Tek parçanın fiyatı 5.600 dolar olarak belirlendi. Elon Musk'ın tamamen otomobilin erimiş kısımlarından (kaput, kapılar vb.) oluşan büstünün fiyatı 2.700 dolar olarak belirlendi. Bu büstlerden sadece 27 adet üretilecek.

Elon Musk büstü veya yeni iPhone 13 Pro Electro satın almak ister misiniz?

Yorumlar (0)
Yorum Paylaş