Destek

Program Destek

Telefon Destek Hizmetimiz : Destek Hattımızdan bize ulaşarak, her türlü sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Sizlerden gelen soruları cevaplandırmak ve ihtiyaç olunan desteği sağlamak üzere Telefon Destek Ekibimiz tarafından yapılacak yönlendirmeler ile elde edilebilecek en iyi çözüm sağlanacaktır. Mesai saatleri içerisinde ve mesai saatleri dışında Gündüz ve Gece Destek Hatlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz.

Uzak Erişim Destek Hizmetimiz : Uzaktan bağlantı ile iletilen soru ve sorunlar en hızlı şekilde teşhis edilerek, gereken müdahale yapılmaktadır. Uzak erişim desteği sayesinde zaman kaybına uğramadan sorularınıza cevap alabileceksiniz. Mesai saatlerinde ve mesai saatleri dışında Gece Destek Hatlarımıza ulaşarak hizmetimizden faydalanabileceksiniz.

Veritabanı Bakım Destek Hizmetimiz : MS SQL Veritabanı kurulumu, güvenliği, veritabanı oluşturulması ve yönetimi, rapor sql cümlelerinin hazırlanması, hata giderme, bakım ve yedek alma işlemlerine yönelik hizmetler uzman ekibimiz tarafından verilmektedir.

E-Destek Hizmetimiz : Her türlü istek ve sorularınıza destek@yuceyazilim.com.tr adresinden bize ulaşarak cevap alabilirsiniz. Web sitemizin Teknik Dokümanlar bölümündeki program kurulumu, genel içerikli dokümanlar, dış veri transferleri, SQL kurulum ve kullanımı gibi konular bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sıkça sorulan sorular bölümünden sorularınıza cevap bulabilirsiniz.